🎁 do zamówienia Dermacol

Calvin Klein Beauty

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O serii Calvin Klein Beauty

Seria damska Calvin Klein Beauty wyraża swą nazwą dokładnie to, co się w niej kryje. Zapach produktów tej serii jest synonimem prostoty, elegancji i piękna. Swoją lekkością i delikatnym kwiatowym akcentem zaprasza Cię do świata kobiecości.

Elegancja, ponadczasowość i wyrafinowanie to fundamenty, na których zbudowana jest woda perfumowana dla kobiet Calvin Klein Beauty. Jej zapach reprezentuje poważną kobietę, jej piękno i dojrzałość. Została specjalnie zaprojektowana dla eleganckich kobiet, które poddały się urokowi modeli z kolekcji Calvin Klein i cieszą się charyzmą tej marki.

Ta wyjątkowa kompozycja, stworzona przez Sophie Labbe, inspiruje się kształtami pełnymi wdzięku i doskonałymi liniami. Zapach Calvin Klein Beauty to opis piękna kobiety, jej siły i kobiecości. Harmonia składników stanowi połączenie ślazu piżmowego, odurzającego jaśminu i cedru wirginia, który znajduje się w bazie zapachu.

Nie bój się wspierać swoją urodę, sięgnij po wodę perfumowaną Calvin Klein Beauty. Aby jeszcze bardziej cieszyć się ulubionym zapachem, rozsmakuj się w kąpielowym rytuale z kosmetykami pod prysznic z tej samej serii.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest