Chanel Coco Mademoiselle

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O serii Chanel Coco Mademoiselle

Zapach damskiej serii Chanel Coco Mademoiselle jest orientalnie zmysłowy z silną osobowością, a jednocześnie jest zaskakująco świeży. To zapach odważnej i wolnej sexy kobiety.

Inspiracją do stworzenia kompozycji Coco Mademoiselle była fascynująca osobowość Gabrielly Chanel. Ten czarujący zapach jest odzwierciedleniem niezależnej inteligentnej kobiety, która łamie zasady, by mogła tworzyć swoje własne. To portret kobiety gotowej odważnie kształtować swe własne przeznaczenie.

W wodzie perfumowanej Chanel Coco Mademoiselle Twoje zmysły zostają natychmiast pobudzone przez jaskrawą świeżość pomarańczy. Czystość i zmysłowość ujawniają się przezroczystym akordem jaśminu i róży. Dalej rozwijają się bazowe tony paczuli i wetywerii, które dodają zapachowi elegancji i wyrafinowania.

Woda toaletowa jest jak świeży i powiewny, orientalno-kwiatowy pocałunek. Górne tony sycylijskiego grejpfruta dodają intensywnej świeżości. Następuje delikatne kwiatowe serce, w którym łączą się płatki róży i jaśminu, a wszystko kończy się owocowymi tonami liczi. Delikatne bazowe tony dodają zapachowi wyjątkowości i zmysłowości.

Perfumowaną i toaletową wodę Chanel Coco Mademoiselle nanoś bezpośrednio na skórę lub ubranie. Jeśli chcesz odświeżyć zapach w ciągu dnia, istnieje praktyczny pakiet „Twist and Spray”, który możesz wszędzie zabrać ze sobą. Zafunduj sobie kompletny aromatyczny rytuał kosmetykami do kąpieli i ciała z tej serii i ciesz się swoim ulubionym luksusowym zapachem przez cały dzień.

Pokaż swoją odwagę i determinację, bądź wyjątkowa i niezależna, z zapachem Chanel Coco Mademoiselle zrobisz pierwszy krok.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: