Abercrombie & Fitch First Instinct Blue Wody perfumowane dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
 
  132,50
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: )
124,42
          
Dostępny   |  (ID: )
93,76
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Abercrombie & Fitch First Instinct Blue to nowoczesna szyprowo-owocowa kompozycja, którą stworzono z myślą o niepoprawnych romantyczkach. Lekki charakter First Instinct Blue sprawia, że zapach jest wprost stworzony na ciepłe wiosenne i letnie dni. Wpraw się w wakacyjny nastrój z radosną wodą perfumowaną First Instinct Blue marki Abercrombie & Fitch. Kompozycja ma swój męski odpowiednik, dzięki czemu możesz podzielić się tym uczuciem z ukochaną osobą.

Zapach ozonu, paczuli i moreli

Pierwsze skojarzenie po otwarciu flakonu perfum Abercrombie & Fitch First Instinct Blue? Rześkie, przesycone solą morskie powietrze. Obecny w nutach głowy ozon zestawiono z akordami bergamotki i jeżyny. Serce kompozycji to niepowtarzalne połączenie moreli, piwonii i jaśminu. W bazie wody perfumowanej znajdziemy słodką, aromatyczną wanilię w towarzystwie ciepłego drzewa sandałowego. Wszystko razm tworzy lekki, przyjemny i optymistyczny zapach dla kobiet.

Siła i świeżość ozonu

Zapachy wzbogacone akordami ozonu cieszą się coraz większą popularnością wśrod kobiet. Nic więc dziwnego, że tego typu kompozycje możemy znaleźć w portfolio wszystkich najważniejszych firm kosmetycznych. Oprócz wody perfumowanej Abercrombie & Fitch First Instinct Blue, ozonowe nuty zawierają między innymi perfumy Calvin Klein Eternity Air For Women czy Christian Dior Lucky (oba z 2018 roku). Ich świeżość natychmiast poprawia humor i wprowadza w wakacyjny nastrój. Któż może się temu oprzeć?

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest