Abercrombie & Fitch First Instinct Extrême Wody perfumowane dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
 
  118,99
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: )
113,50
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme to nowoczesna kompozycja o orientalno-fougére charakterze, stworzona z myślą o zdecydowanych i pewnych siebie mężczyznach. Autorem kompozycji z 2016 roku jest zdolny perfumiarz Phillippe Romano, który postawił na niezwykle męskie i intrygujące akordy pieprzu, zamszu oraz ginu z tonikiem. Srebrzysto-szarą wodę perfumowaną ukryto w przeroczystym flakonie zdobionym motywem fal.

W roli głównej melon, gin i tonik

Męskie perfumy First Instinct Extreme otwierają dominujące akordy melona oraz ginu z tonikiem, który stanowi jeden z najpopularniejszych drinków na świecie. Po chwili dołączają do nich subtelne nuty liści fiołka, pikantna woń pieprzu seczuańskiego oraz świeżość owoców cytrusowych. Podstawę kompozycji tworzą zmysłowe i eleganckie tony piżma, ambry i zamszu. Zapach First Instinct Extreme najlepiej sprawdzi się w ciągu dnia i podczas wiosenno-letnich miesięcy.

Udane połączenie fougére i Orientu

Eksperci dzielą zapachy dla mężczyzn na trzy podstawowe grupy: fougére, orientalne i szyprowe. Jednocześnie istnieje dziewięć wariacji męskich perfum, do których zaliczamy m.in. kompozycje drzewne lub korzenne. Woda perfumowana Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme łączy w sobie cechy grup: fougére i orientalnej, a jej zapach jest zarówno męski, jak i zmysłowy.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest