Adidas

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Adidas

Chociaż sportowa marka Adidas ma swoje korzenie w Niemczech, dziś słusznie jest uważana za firmę globalną. Firma z odważnymi marzeniami, ambitnymi celami i nowatorskimi wizjami nie ukrywa, że chce być najlepsza. Tak samo jak czołowi sportowcy i atleci, którzy wyszukują marki Adidas od początku jej istnienia. W jaki sposób Adidas zyskał światowy prestiż i bezgraniczne zaufanie czołowych sportowców?

Adidas: Wierzymy, że sport może zmienić życie ludzi

  Legendarna firma Adidas, z którą nierozerwalnie łączą się 3 pasy, swoją historię zaczęła pisać w 1924 roku, kiedy to Adi Dassler założył w Niemczech swoją fabrykę obuwia. Jaka była jego wizja? Wyposażyć sportowców w najlepszy sprzęt sportowy . Dostarczać sportowcom innowacyjne produkty, które pozwolą im być jeszcze lepszymi. Adi Dassler osobiście spotkał się z czołowymi sportowcami, wysłuchał ich uważnie i natychmiast wymyślił , jak można ulepszyć ich sprzęt. I udało mu się.

Kosmetyki i perfumy Adidas

Oprócz sprzętu sportowego, w ofercie Adidas znajdziesz również popularne sportowe perfumy i kosmetyki , które odświeżą Cię nie tylko po sportowych wyczynach. Z pewnością docenisz lekkie wody toaletowe Adidas przy różnych okazjach a które są idealne do codziennego noszenia. Aby efekt był idealny, możesz dodać żel pod prysznic, szampon lub dezodorant o tym samym zapachu. Innowacyjny skład kosmetyków Adidas jest odpowiedzią na najnowsze odkrycia naukowe, dzięki czemu dezodoranty i żele pod prysznic Adidas szybko zyskały niespotykaną dotąd popularność. Podobnie jak pozostałe wyposażenie sportowe, w które niestrudzenie zaopatruje nas popularna marka. Wypróbuj kosmetyki i perfumy Adidas !

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: