Ustawienia filtrów
Płeć
Marka Seria
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-

Akcesoria kosmetyczne

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Akcesoria kosmetyczne

Nowoczesne technologie stają się coraz bardziej przystępne , więc nic dziwnego, że przeniknęły również do domowej pielęgnacji kosmetycznej. Przy pomocy dogodnego urządzenia kosmetycznego możesz łatwiej osiągnąć piękną i promienną skórę twarzy, błyszczące paznokcie i aksamitnie miękkie stopy. Zafunduj sobie medyczne, estetyczne urządzenia, które mogą czynić cuda w zaciszu własnego domu!

Zainspiruj się kosmetykami do instrumentów

Na rynku dostępnych jest coraz więcej najwyższej klasy urządzeń kosmetycznych - pędzli, inhalatorów i całych zestawów do czyszczenia skóry, depilatorów laserowych , lusterek kosmetycznych z dużym powiększeniem i dotykową kontrolą, urządzenia do masażu lub żelazek galwanicznych do redukcji zmarszczek i cellulitu… Inne urządzenia kosmetyczne potrafią wstrzykiwać pod skórę odżywcze serum tak głęboko jak nigdy nie potrafiłaby tego zrobić ręka. Zainspiruj się - kosmetyki instrumentalne gwarantują profesjonalne rezultaty.

Propozycje urządzeń kosmetycznych Silk'n

Propozycją urządzenia kosmetycznego może być zestaw pęsety z diodą LED Silk'n Multi TWEEZERS, elektroniczna polerka do paznokci Silk'n Micro Nail lub urządzenie do usuwania stwardniałej skóry Silk'n Micro Pedi, które zmiękcza suchą, szorstką i stwardniałą skórę stóp. Marka Silk'n (Home Skinovations), która powstała w 2006 roku, jest jedną ze światowych liderów w dziedzinie profesjonalnych urządzeń kosmetycznych. Jest także posiadaczem prestiżowych nagród, takich jak Best Laser Hair Removal.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest