Alfa Romeo Black Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
71,60
Doręczymy
Odbiór osobisty

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: )
45,49
Dostępny   |  (ID: )
43,30
Dostępny   |  (ID: )
17,02

Opis produktu

Wskocz do czarnego samochodu wyścigowego Alfa Romeo, chłoń odgłosy silnika, wciśnij gaz i nie oglądaj się za siebie! Właśnie taką ekscytującą atmosferę wywołuje woda toaletowa Alfa Romeo Black (2021). Mieszanka zapachowa z ponadczasową elegancją znalazła inspirację w awangardowym, sportowym stylu i mechanicznym zaawansowaniu samochodów Alfa Romeo. Jej prototypem stał się model Alfa Romeo 33 Stradale - jeden z najbardziej popularnych szybkich samochodów w historii. Do Twojej kolekcji może dołączyć również woda toaletowa Alfa Romeo Red dla nowoczesnego dżentelmena pełnego pasji lub woda toaletowa Alfa Romeo Blue, dosłownie przepełniona morską świeżością i optymizmem.

Czym charakteryzują się perfumy dla mężczyzn Alfa Romeo Black?

  • odzwierciedlenie sportowego ducha słynnego włoskiego producenta samochodów,
  • na początku włoska cytryna, grejpfrut i żywica elemi,
  • w sercu gałka muszkatołowa i tajemnicza czarna róża,
  • w bazie aromat ciemnego drewna i tony alcantary,
  • możliwość całorocznego noszenia w ciągu dnia i wieczorem,
  • autor - obiecujący perfumiarz Cristiano Canali.

Wskazówki dotyczące komfortowego używania wody toaletowej Alfa Romeo Black

Jako mężczyzna akcji XXI wieku z pewnością masz całkowicie zapełniony kalendarz i z chęcią zaoszczędzisz każdą minutę. Nawet przy nanoszeniu perfum. Mamy dla Ciebie wskazówkę: obficie spryskaj wodą toaletową Alfa Romeo Black lewy nadgarstek, następnie przetrzyj nim prawy nadgarstek, a potem przenieś rękoma zapach zawsze na przeciwną stronę szyi. Powtarzaj tę procedurę w odstępach kilku godzin, aby zapewnić niezawodne oddziaływanie zapachu przez cały dzień. Praktyczną buteleczkę możesz mieć poza domem zawsze pod ręką - w plecaku, kieszeni bądź w samochodzie.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest