Amouage Lyric Woman Wody perfumowane dla kobiet

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Jego wysokość Sayyid Hamad bin Hamoud al bu Said, członek omańskiej rodziny królewskiej, pragnął przywrócić wielką sławę arabskich zapachów. Jego pomysł stał się rzeczywistością w 1983 roku - wówczas zrodziła się luksusowa marka perfumiarska Amouage, która w swoich kompozycjach stosuje składniki typowe dla Środkowego Wschodu. Są nimi na przykład: drzewo agarowe, kadzidło, piżmo, różne gatunki róż i przypraw. Perfumy Amouage, tworzone przez najlepszych specjalistów z Paryża, Grasse, Genewy czy Nowego Jorku, pakuje się ręcznie do tradycyjnych flakonów, które same w sobie mogą uchodzić za dzieła sztuki. Kształ buteleczki damskiej wody perfumowanej nawiązuje do omańskiego pałacu Ruwi Mosque w stolicy kraju, Maskacie. Męska wersja kompozycji ukryta została we flakonie przypominającym handżar, czyli tradycyjny arabski sztylet. Zapachy Amouage zdobyły popularność na całym świecie, a zakupić je można między innymi w słynnym londyńskim domu towarowym Harrods, który współpracuje wyłącznie z wybranymi markami. W portfolio Amouage znajdziemy jednak nie tylko perfumy. Firma produkuje również żele pod prysznic, mydła, płyny do kąpieli oraz świeczki zapachowe.

Woda perfumowana Amouage Lyric Woman ukryta została w charakterystycznym czerwonym flakonie, który symbolizować ma dominujący składnik kompozycji - różę. Prawdziwe dzieło sztuki, wewnątrz i na zewnątrz. Zapach otwiera połączenie bergamotki oraz korzennych nut kardamonu, cynamonu i imbiru. W sercu perfum znajdziemy wspomnianą już różę w towarzystwie jaśminu, dzięgiela, ylang-ylang, geranium i kosaćca. Wonny koncert zamykają bogate akordy mchu dębowego, uwodzicielskiego piżma, nut drzewnych, paczuli, wetiwerii oraz drzewa sandałowego. Nieco słodyczy kompozycji dodaje szczypta aromatycznej wanilii oraz fasola tonka. Eleganckie "dymne" podtony to zasługa obecności kadzidła.

Woda perfumowana Amouage Lyric Woman jest niczym olfaktoryczna melodia, uchwycona i zatrzymana w czasie mityczna pieśń. W składzie Lyric znajdziemy wyłącznie pieczołowicie dobrane składniki o najwyższej możliwej koncentracji. Dzięki temu mamy do czynienia z prawdziwym perfumiarskim dziełem sztuki, którego trwałość zaskoczy nawet największego sceptyka. Perfumy Lyric Woman marki Amouage to propozycja dla naprawdę wymagających miłośniczek ekskluzywnych zapachów.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest