Ardell

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Ardell

O efekcie sztucznych rzęs, które są gęste i długie, marzy prawie każda kobieta. Ale jak najlepiej to osiągnąć? Rozwiązaniem są sztuczne rzęsy Ardell . Marka Ardell jest jedną z najlepszych w świecie sztucznych rzęs, a jej historia sięga 1971 roku. Marka Ardell została założona przez małżeństwo Arnolda i Sydell Millerów, którzy po wprowadzeniu pierwszego produktu zdobyli entuzjastyczne klientki, a marka szybko się rozszerzyła się na cały świat.

Ardell = idealne rzęsy

W ofercie marki Ardell znajdują się nie tylko wysokiej jakości samoprzylepne rzęsy, ale także akcesoria, które są nierozerwalnie związane z pięknem samoprzylepnych rzęs. W menu znajdziesz kleje, wysokiej jakości pędzelki oraz szczoteczki do brwi. Tęsknisz za nieskończenie długimi rzęsami? Stawiasz na niebezpieczną objętość? A może chcesz uzyskać naturalny efekt? Marka Ardell to duży wybór stylów, możesz sięgnąć po rzęsy samoprzylepne, kępkowe i mono rzęsy. Większość rzęs z portfolio marki Ardell wykonana jest z ludzkich włosów, dzięki czemu mogą oczarować spojrzeniem, którego nie kojarzysz z naklejonymi rzęsami.

Znają też markę Ardell w Hollywood

Oprócz klientów na całym świecie marka Ardell oczarowała także wizażystów z Hollywood, którzy są tą marką oczarowani. Chcesz uzyskać urzekające spojrzenie, z którego twoje otoczenie będzie szalało? Postaw na produkty marki Ardell .

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest