Azzaro Wanted Wody toaletowe dla mężczyzn

          
Dostępny   |  (ID: )
 
  317,44
Doręczymy
Odbiór osobisty
          
Dostępny   |  (ID: )
237,80
          
Dostępny   |  (ID: )
340,00
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa Azzaro Wanted to niepowtarzalna cytrusowo-korzenna kompozycja, która odzwierciedla prawdziwą naturę mężczyzny. Zapach powstał w 2016 roku i szybko zyskał popularność wśród użytkowników na całym świecie. Autorem tej uniwersalnej wody toaletowej jest znany francuski kreator Fabrice Pellegrin, laureat prestiżowego tytułu Perfumiarz roku 2017.

Emocjonująca gra cytrusów i fasoli tonka

Męskie perfumy Azzaro Wanted charakteryzuje orzeźwiająca woń cytrun, która w pełni rozwija się już w pierwszych minutach po otwarciu flakoniku. W nucie głowy cytrynę zestawiono z lekko pikantnym imbirem, aromatyczną lawendą i rześką miętą. Serce perfum tworzy geranium, jabłko, jałowiec i kardamon. W bazie kompozycji prym wiodą tony drzewne w towarzystwie fasoli tonka. Inspiracją dla Fabrice Pellegrina była doskonałość natury, jej barw i zapachów. Wyważona i niezwykle trwała woda toaletowa Azzaro Wanted zachwyci każdego pewnego siebie mężczyznę.

Jak pachnie fasola tonka?

Tonkowiec wonny to południowoamerykańska roślina z rodziny bobowatych. Jej nasiona, znane pod nazwą fasoli lub bobu tonka, już podczas suszenia na słońcu wydzielają niezwykle przyjemny, słodko-karmelowy zapach. Aromat całych ziaren tonkowca jest intensywniejszy, przypomina woń gorzkich migdałów lub tytoniu. Starte lub zmielone pachną jak nugat, biała czekolada czy wanilia z orzechami. W męskiej wodzie toaletowej Azzaro Wanted połączono fasolę tonka ze świeżymi akordami cytryn.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: