B.U. Absolute Me Wody toaletowe dla kobiet

Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy B.U. Absolute Me Wody toaletowe Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Nie bój się być sobą i ujawnij światu swoją wyjątkową osobowość dzięki zapachowi wody toaletowej Absolute Me marki B.U.. Zapach nie opowiada swojej osobistej historii, opowiada historię kobiety, która go nosi i która jest wyjątkowa we wszystkim, co czyni. Właśnie dopiero w połączeniu z Tobą zapach może ujawnić światu wyjątkową historię. Młodzieńczy kwiatowo-owocowy zapach, który łączy w sobie kobiecość, zmysłowość i blask, został wprowadzony na rynek w 2017 roku.

Zapach kwiatowo-owocowy

Odkryj otoczeniu, jaka naprawdę jesteś, już dzięki akordom, które rozbrzmiewają w głowie zapachu. Wyśmienity aromat soczystego jabłka Granny Smith łączy się z zapachem dojrzałej, dopiero co zerwanej gruszki i świeżymi nutami mandarynki. Po zapachu owoców następuje aromat kwiatów, reprezentowanych przez frezję i subtelny fiołek, których delikatne tony równoważone są rozgrzewającym drzewem sandałowym. Słodką kropkę nad i stawiają tony bazowe, które oczarują Cię zapachem piżma, ambry i słodkiego złocistego karmelu. A Ty jaka jesteś? Opowiedz to światu zapachem wody toaletowej B.U. Absolute Me.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: