Britney Spears Fantasy Intimate Edition Wody perfumowane dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
71,70
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Britney Spears Fantasy Intimate Edition to zmysłowa kompozycja dla niepoprawnych romantyczek, która swoją premierę miała w 2015 roku. Jej kusząca słodycz przełamuje aromat liści fiołka, świeżość owoców cytrusowych oraz obecność delikatnych kremowych akordów. Poszczególne nuty zapachu są tak zmienne, jak kobieta, która go nosi i się nim inspiruje. Podkreśl swoją naturalną urodę z kobiecą wodą perfumowaną Britiney Spears Fantasy Intimate Edition.

Waniliowo-piżmowa pokusa

Perfumy Britney Spears Fantasy Intimate Edition to bogata i zmysłowa mieszanka wybranych kwiatów, owoców oraz orientalnych nut zapachowych, która oczaruje nie tylko Ciebie, ale i wszystkich w Twoim otoczeniu. W pierwszej chwili po otwarciu flakonu poczujesz orzeźwiające cytrusy, egzotyczne liczi oraz liście fiołka, które zestawiono z jaśminem i konwalią. Później do głosu dochodzą ozonowe tony w towarzystwie brązowego cukru, aromatycznej wanilii i białego piżma. Fantasy Intimate Edition to koktajl akordów, któremu nie sposób się oprzeć!

Kilka słów o intensywności zapachu

Woda perfumowana (Eau de Parfum) zawiera 8–15 % esencji zapachowej w skoncentrowanym alkoholu i jest bardziej intensywna niż woda toaletowa (Eau de Toilette, 4–8 %). Wody toaletowe przeznaczone są do stosowania w ciągu dnia, podczas gdy perfumy i wody perfumowane najlepiej sprawdzą się podczas wielkich wieczornych wyjść. Fantasy Intimate Edition to wyrazista kompozycja w przepięknym flakonie, która podkreśli Twoją kobiecość i sprawi, że poczujesz się świetnie w każdej sytuacji.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest