Bvlgari MAN Wood Neroli Wody perfumowane dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
275,43
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana Bvlgari MAN Wood Neroli, dodatek zapachowy z 2019 roku, należy do grupy nowatorskich dzieł perfumeryjnych, które mają człowieka maksymalnie łączyć z naturą i wzbudzać w nim chęć jej ochrony. Intencja firmy Bvlgari została w 100% spełniona przez doświadczonego perfumiarza Alberto Morillasa, który w kompozycji MAN Wood Neroli odzwierciedlił naturalne bogactwo regionu obejmujący obszary leżące nad Morzem Śródziemnym – jego ciepłe słońce, orzeźwiającą morską wodę i upajająco pachnącą florę. Wystarczy kilka kropel tej wody perfumowanej, a poczujesz się jak nowo narodzony!

Męski, wyjątkowo urzekający śródziemnomorski zapach

Perfumy dla mężczyzn Bvlgari MAN Wood Neroli otwierają się świeżymi akordami neroli i bergamotki, do których w sercu dołącza się kwiat pomarańczy, cedr wirginia i nagarmotha czyli trawa orzechowa. W bazie dominują szlachetne nuty drzewne, szary bursztyn, białe piżmo, bursztynowa żywica i erotyzująca skóra. Woda perfumowana najlepiej wyróżnia się podczas wiosennego i letniego dziennego stosowania. Podkreśli Twój styl zarówno w pracy, jak i przy spędzaniu wolnego czasu.

Najpopularniejsze perfumy męskie marki Bvlgari

Marka Bvlgari została założona już w 1884 roku w Rzymie, a jej akcesoria modowe do dziś czerpią z tradycyjnej kultury antycznej. W świat zapachów wkroczyła dziełem Eau Parfumée au Thé Vert (1992 unisex). Do najpopularniejszego męskiego asortymentu należą perfumy Bvlgari Pour Homme (1996), Aqva Pour Homme (2005) czy Bvlgari Man In Black (2014). Teraz możesz ocenić, jaki firmie udała się woda perfumowana Bvlgari MAN Wood Neroli (2019).

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest