By Kilian The Narcotics Good Girl Gone Bad Wody perfumowane dla kobiet

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda perfumowana By Kilian The Narcotics Good Girl Gone Bad to owocowo-kwiatowy, przepięknie harmonijny wiosenny i letni zapach dla kobiet, przygotowany dla prawdziwych koneserek perfum. Została skomponowana przez samego mistrza perfumiarstwa Alberto Morillasa w 2012 roku. W górnej warstwie dużo miejsca poświęcił osmantusowi, jaśminowi i róży majowej. Jako ich akompaniament wybrał w sercu indyjską tuberozę i przyjemnie słodki narcyz. W bazie dopracował wszystko uwodzicielskim zapachem ambry i drzewa cedrowego.

Sprawdzony osmantus i tuberoza

W roli głównej zapachu Good Girl Gone Bad występuje osmantus, esencja z nutą moreli i delikatnych kwiatów, która nadaje całej kompozycji zmysłowości i barwności. Następna pod względem intensywności jest tuberoza, czyli nocny hiacynt. Ten luksusowy kwiat pochodzący z Indii odurzał swoim miodowym zapachem już secesyjne damy (a co za tym idzie i panów), co oczywiście ma miejsce do dziś. Postaw po prostu na sprawdzone kwiatowe zapachy, osmantus i tuberozę...

Zwierzęcy zapach dla obu twarzy kobiety

Wolność kobiety uwarunkowana jest jej zdolnością do metamorfozy: raz jest uległa i łagodna, innym razem zdecydowana i silna. Kobieta, która zaakceptuje obie twarze i udoskonali w sobie polaryzację Yin i Yang, przyciągnie do siebie bardziej dojrzałego duchowo i odpowiedzialnego partnera. W tym przedsięwzięciu pomogą Ci perfumy The Narcotics Good Girl Gone Bad francuskiej niszowej marki By Kilian. Choć na światowych rynkach działa dopiero od 2007 roku, zdążyła już na nich ugruntować swoje miejsce.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest