Calvin Klein Eternity Air Wody perfumowane dla kobiet

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Świeży jak pierwszy wiosenny wietrzyk i czarujący jak kobiecy uśmiech, tak pachnie woda perfumowana dla kobiet Calvin Klein Eternity Air, przepełniona radością życia i niepowtarzalną atmosferą wiosny. Kwiatowo-owocowy zapach otuli Cię delikatnym woalem, w którym poczujesz się niezwykle czarująco. Przeznaczony jest dla nowoczesnej kobiety, która nigdy nie przestaje marzyć. Woda perfumowana, która jest następczynią popularnego zapachu Calvin Klein Eternity, została wprowadzona na rynek w 2018 roku. Znajduje się we flakoniku o delikatnym designie w jasnoniebieskim kolorze, przypominającym powietrze, ze srebrną zakrętką.

Owocowo-kwiatowy zapach dla romantycznej kobiety

Zapach budzi się tak lekko jak wiosenne słońce o poranku. Na wstępie poczujesz orzeźwiające nuty czarnej porzeczki, grejpfruta i ton ozonowy. W sercu wody perfumowanej budzą się kwiaty. Słodkiemu aromatowi gruszki towarzyszą akordy delikatnej konwalii i aromat piwonii. Zapach nie wyprze się jednak ani swojej zmysłowej twarzy ukrytej w akordach bazowych w postaci rozgrzewającego drewna cedrowego, aromatu cennego szarego bursztynu i akordów zmysłowego piżma.

Otocz się lekkością i radością. Rozpocznij każdy swój dzień z uśmiechem na twarzy dzięki zapachowi wody perfumowanej dla kobiet Calvin Klein Eternity Air, która nadaje się do dziennego noszenia, a najlepiej wyróżnia się podczas ciepłych wiosennych i letnich dni.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: