Carolina Herrera 212 VIP Men Black Wody perfumowane dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
 
  287,56
Doręczymy
Odbiór osobisty

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: )
265,10
Dostępny   |  (ID: )
334,92
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Chcesz wiedzieć, jak to jest być w roli bardzo ważnej osoby, czyli VIP-a? Poczuj się jak w wyższych sferach, przed którymi stoją otworem podwoje na każdą imprezę, dzięki zapachowi wody perfumowanej dla mężczyzn Carolina Herrera 212 VIP Men Black. Zapachowi, który czerpał inspirację z najbardziej szalonych imprez, znajdującemu się w eleganckiej czarnej buteleczce. Przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy uwielbiają imprezować i pragną przesycić swoje ciało innowacyjnym, uzależniającym i świeżym zapachem. Czy intensywny zapach z 2017 roku, oparty na aromatycznych i orientalnych nutach, spodoba się również Tobie?

Aromatyczny zapach orientalny

Jak pachnie męskość? Prezentowana przez markę Carolina Herrera jako połączenie absyntu, zapachu anyżu i kopru włoskiego, akordów tworzących nuty otwierające zapachu. Te następnie przechodzą w zapach aromatycznej lawendy, dzięki której żadna kobieta nie pozostanie obojętna. Końcowe nuty to upojne połączenie zmysłowego zapachu piżma i słodkiego dotyku świeżo przeciętej laski wanilii. Zwróć na siebie całą uwagę i wyróżnij się z tłumu dzięki wodzie perfumowanej Carolina Herrera 212 VIP Men Black.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest