Christian Dior Sauvage Wody perfumowane dla mężczyzn

Do napełnienia

Dostępny   |  (ID: )
497,24
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

W roku 2018 marka Christian Dior rozszerzyła linię Sauvage o wodę perfumowaną dla mężczyzn, wzbogaconą o słodko-korzenne akordy. Dzięki nim Sauvage zyskał nowe, intensywniejsze oblicze, przesycone harmonijnymi, zmysłowymi i tajemniczymi nutami. Wyruszcie z watahą przy świetle księżyca i odkryjcie swoje prawdziwe ja. Luksusowy zapach wody perfumowanej Christian Dior Sauvage będzie waszym przewodnikiem! Sauvage w wersji wody perfumowanej zachował świeżo-korzenne tony oryginału, takie, jak po męsku zinterpretowana bergamotka w otwarciu czy syczuański pieprz w sercu zapachu. Teraz jednak wzbogacono je o kolejne korzenne esencje; dodano gałkę muszkatołową i gwiazdki anyżu. Nuty ambroxanu w bazie złagodzono wanilią, dzięki której całość zyskała aksamitną gładkość. Jego nieujarzmiona dzikość wybrzmiewa jeszcze mocniej, wyciem wilków przyzywając na gon przy blasku pełni. Zapach Sauvage stworzono dla niezłomnego mężczyzny, aby zintensyfikował jego doznania i rozpalił mu krew w żyłach. Będzie jego wiernym towarzyszem za każdym razem, gdy ten poczuje zew i wyruszy ścieżką wskazaną przez zmysły. Woda perfumowana Christian Dior Sauvage to zapach, który kocha waszą dzikość!

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 3.8

(oceniono 2x)

  • 67 %klientów poleca
  • 2recenzji klientów

Opinie 2x


Opinia kupującego - E-glamour.pl

z uwagi na nieprawidłowe - otwarte opakowanie jednego z zapachów mam wątpliwości co do polecenia innym

  • zapach nie odbiega wonieniem od zakupywanych wcześniej w perfumeriach stacjonarnych, z trwałością dopiero okaże się podczas użytkowania.

  • Woda perfumowana przyszła rozpakowana tzn. bez opakowania foliowego w samym kartoniku papierowym. Całe szczęście że przeznaczona do użytku osobistego nie na prezent, bo głupio by było obdarować kogoś otwartymi perfumami. Zakupione razem perfumy dla żony zapakowane prawidłowo tzn. fabrycznie ofoliowane.

Odpowiedź E-GLAMOUR.PL

Dzień dobry, jeżeli jest jakiś problem z zapachem to prosimy odesłać produkt na reklamację. Pozdrawiamy.

Opinia gościa - E-glamour.pl

Polecam tym osobom które lubią takie nuty zapachowe.

  • Zapach obłędny ma to coś w sobie, intensywny, ale jak dla mnie nie duszący. Pachnie długo mimo psikniecia na nadgarstek cały czas czuje go. Kupiłam na prezent dla męża i już nie mogę się doczekać kiedy zacznie się nim perfumować.

Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: