Wybierz swój prezent do zakupu produktów marek Roberto Cavalli i Escada już od 77 zł

Christian Dior Sauvage Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
623,65
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: )
490,82
          
Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: )
456,46
Dostępny   |  (ID: )
362,21
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Dzikość płynąca z każdej kropli wody toaletowej Christian Dior Sauvage uwodzi swoim surowym przesłaniem. Zapach ten wprowadzono w roku 2015 jako propozycję dla mężczyzny nieposkromionego w swym pragnieniu wolności, poszukującego swych korzeni w dziewiczej naturze. Bezkresna pustynia i czyste niebo są odbiciem spokoju jego myśli, a on sam pozostaje w idealnej harmonii z samym sobą i przyrodą. Tę równowagę uosabia zapach wody toaletowej Christian Dior Sauvage.

Zapach wody toaletowej Sauvage przywodzi na myśl świeże, ostre i nieposkromione uderzenia wiatru w skalistym terenie. Z drugiej strony ma w sobie szlachetność oraz element czystego zachwytu, zupełnie jak sama natura. Głównymi składnikami kompozycji są świeża bergamotka i ostry pieprz syczuański, które połączono ze zwierzęcym i zmysłowym ambroxanem.

Twarzą wody toaletowej Sauvage został stylowy, oryginalny i prowokujący amerykański aktor, Johnny Depp. Uosabia on cechy mężczyzny, dla którego powstał ten zapach – pełnego zmysłowości, kochającego wolność i przygody. Sauvage odkryje jego prawdziwą twarz. Ukaże światu drapieżnika, który nie dba o ustalone reguły i kieruje się tylko swoimi zmysłami. W eleganckim flakonie marki Dior skrywa się powiew wolności, która napędza jego życie.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 5.0

(oceniono 1x)

  • 50 %klientów poleca
  • 1recenzji klientów

Opinie 1x

Opinia gościa - E-glamour.pl

uwielbiam ten zapach mimo że batch jest z 2020, trzyma się na skórze bardzo długo

Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach