Christian Siriano Midnight Silhouette Wody perfumowane dla kobiet

Opis produktu

Midnight Silhouette to woda perfumowana sygnowana nazwiskiem Christiana Siriano, obiecującego kreatora mody, który urodził się w Stanach Zjednoczonych w 1985 roku. Mimo młodego wieku artysta może się poszczycić wieloma sukcesami, a suknie jego projektu upodobały sobie największe gwiazdy filmu, telewizji i muzyki, m.in. Oprah Winfrey, Scarlett Johansson czy Sarah Jessica Parker. Elegancką kompozycję Midnight Silhouette ukryto we flakonie przypominającym rozwianą suknię, co jednoznacznie wskazuje, że jej twórca związany jest ze światem wielkiej mody. Zapach przeznaczony jest do stosowania od jesieni do wiosny.

W roli głównej kocanka, czyli nieśmiertelnik

Damskie perfumy Christian Siriano Midnight Silhouette oparto na woni kocanki, rośliny leczniczej, którą określa się mianem nieśmiertelnika lub złotego słońca. Kocanka występuję w wielu wariantach kolorystycznych, od białej, przez pomarańczową i różową, aż po ciemnobrązową. Oprócz niej, w sercu kompozycji znajdziemy również frezję. Nuty głowy tworzy połączenie pomelo i gorzkiej pomarańczy, które przełamano akordami soli. W smakowitej bazie zapachu dominują słodkie pralinki, zestawione z wetiwerią i piżmem.

Poczuj się jak gwiazda każdej imprezy!

Woda perfumowana Christian Siriano Midnight Silhouette to idealny dodatek na świąteczne imprezy, wieczorne koktajle, bale sylwestrowe i karnawałowe. Dzięki niej poczujesz się piękna, atrakcyjna i pewna siebie bez względu na okoliczności. Zainspiruj się niezwykłym designem flakonu Midnight Silhouette i postaw na klasyczną czarną sukienkę, do której dobierz stylowe szpilki. Jesteśmy pewni, że nikt Ci się nie oprze.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest