Clean Classic Cool Cotton Wody perfumowane dla kobiet

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Świeży, czysty, zapierający dech w piersiach, tak trzema określeniami można by opisać czarujący zapach wody perfumowanej dla kobiet Clean Classic Cool Cotton, który przywodzi na myśl zapach świeżo wypranej bielizny dodatkowo odświeżonej promieniami słońca. Zapach przepełniony optymizmem i energią, jednym spojrzeniem i powąchaniem przywoła atmosferę idealnego letniego dnia, nieba bez jednej chmurki i delikatnego przyjemnego zefirka. Zapach skrojony na miarę młodych kobiet, które znają swoje mocne strony i nie boją się podkreślać ich zapachem, który jest nienachalny, a jednocześnie niezapomniany.

Czysty, świeży zapach Cool Cotton

Gdy przesycisz swoje ciało zapachem wody perfumowanej, nie będziesz chciała siedzieć w domu, ale zapragniesz wybiec na świeże powietrze i nacieszyć się doskonałym dniem. Podczas ciepłych dni orzeźwią Cię wstępne akordy składające się z bergamotki, skórki cytryny i soczystego jabłka. W sercu poczujesz harmonię mimozy, kwiatu bawełny i mięty. Wyszukane trio wesprze Twoją kobiecość. Bazę stanowi połączenie słonecznej ambry, słodkiej brzoskwini i piżma, które jest jednym z najbardziej uwodzicielskich składników w świecie perfum.

Zapach wody perfumowanej dla kobiet Clean Classic Cool Cotton wypełni Twoje dni radością i pozwoli cieszyć się drobiazgami.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest