Coach Coach Wody perfumowane dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
182,35
Doręczymy
Odbiór osobisty
          
Dostępny   |  (ID: )
134,47
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Uwielbiasz niepowtarzalną atmosferę Nowego Jorku, miasta, które nigdy nie śpi? W takim razie pokochasz również zapach wody perfumowanej dla kobiet Coach Coach, która swoją inspirację czerpała z wyjątkowej atmosfery i tryskającej energii tego miasta. Oparta na połączeniu kontrastów kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa została zaprezentowana światu w 2016 roku dzięki światowej sławy perfumiarkom Anne Flipo i Juliette Karagueuzoglou. Zapach przeznaczony jest dla wszystkich kobiet kochających zamieszanie wielkiego miasta i zainteresowanie. Warto również wspomnieć o wyjątkowej buteleczce wykonanej z ciężkiego szkła z nakrętką w kształcie obrotowego zamka, który nawiązuje do typowego zamknięcia słynnych torebek marki Coach.

Kwiatowo-owocowy zapach dla pewnych siebie kobiet

Wstępne tony, które przyprawią Cię o drżenie serca? Tony oparte na przeciwieństwach, które wspólnie stają się niezapomniane. Zapach rozbudza się współbrzmieniem słodkiej soczystej gruszki, aromatu liści malin i pikantnych tonów różowego pieprzu. Serce wody perfumowanej jest synonimem rajskiego ogrodu. Zachwyci Cię wyjątkowo kobiecym zapachem tureckiej róży, akordami cyklamenu i aromatem gardenii. Ciepło i zmysłowy charakter wnosi do zapachu baza, którą reprezentują jedwabne akordy kaszmiru, eleganckie nuty drzewa sekwojowego, nuty zamszu i zmysłowy pocałunek piżma.

Znajdź się w jednej chwili na ruchliwych ulicach Nowego Jorku dzięki zapachowi wody perfumowanej dla kobiet Coach Coach, która każdego dnia stanie się Twoją najpiękniejszą biżuterią.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest