Creed Aventus Wody perfumowane dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
1 274,98
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Szukasz luksusowego zapachu, który wyróżnia się w każdym szczególe? Odkryj go w zapachu wody perfumowanej dla mężczyzn Creed Aventus, pochodzącej z pracowni marki Creed, która wzbogaca świat zapachów o wyjątkowe, niszowe perfumy wysokiej jakości. Ani zapach wody perfumowanej, który opiera się na starannym doborze ręcznie wyselekcjonowanych składników zapachowych, nie odbiega od credo marki. Owocowo-drzewna kompozycja znalazła inspirację w osobowości jednego z najważniejszych ludzi historii, czyli Napoleona Bonaparte. W ten sposób zapach łączy w sobie energię, odwagę i wytrzymałość.

Jeden z najlepiej sprzedających się zapachów marki Creed

Luksusowe wrażenie jakie wywiera zapach, przeznaczony dla pewnych siebie mężczyzn o wyrafinowanym stylu, potęguje prosty, elegancki design flakonika w kolorze czarnym i srebrnym. Męska, prowokująca i optymistyczna woda perfumowana, która stała się jednym z najlepiej sprzedających się zapachów marki Creed z ponad 250-letnią historią, została wprowadzona na rynek w 2010 roku.

Owocowo-drzewny zapach dla mężczyzn

Jak pyszny koktajl owocowy pachną otwierające akordy łączące w sobie orzeźwiające akordy bergamotki, zapach czarnej porzeczki, intensywny aromat egzotycznego ananasa i zapach soczystego zielonego jabłka. W sercu wody perfumowanej dominuje zapach brzozy, któremu towarzyszą nuty paczuli, eleganckie akordy róży i zapach tajemniczego jaśminu. Także zakończenie nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia z wyjątkowym koncertem zapachowym. Zachwyci Cię współbrzmienie rzadkiej ambry, zmysłowego piżma, mchu i słodkiego zapachu świeżo przekrojonej laski wanilii.

Dla mężczyzn poszukujących najwyższej jakości w świecie perfum, idealnym zapachem jest woda perfumowana dla mężczyzn Creed Aventus.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: