David Beckham Homme Wody toaletowe dla mężczyzn

Opinie:
9x
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy David Beckham Homme Wody toaletowe Wybierz z dostępnych zestawów

Opis produktu

Powstaniu wody toaletowej David Beckham Homme przyświecała chęć pokazania mężczyzny takim, jakim naprawdę jest. Świetnego ojca, męża, trenera i gwiazdy piłki nożnej w jednym. "Chciałem stworzyć nowoczesny i męski zapach, który jak najlepiej odzwierciedlałby mój styl" - David Beckham. Każdy mężczyzna ma w swoim życiu wiele ról do odegrania. Warto potraktować je z pasją, energią i zapałem godnym sportowca. Wypróbuj wodę toaletową David Beckham Homme i odkryj tajemnicę sukcesu jednego z najsłynniejszych sportowców świata.

Drzewny, pikantny zapach dla mężczyzn

Zapach wody toaletowej David Beckham Homme otwiera udane połączenie cytrusowych akordów z ostrzejszymi tonami czarnego pieprzu i imbiru. Niebezpiecznie uwodzicielskie jest również serce kompozycji, w którm skrywa się cenne drzewo kaszmirowe, aromatyczny rozmaryn oraz zmysłowa skóra. Wonną symfonię kończą nuty mahoniu, paczuli i upajającego piżma. Poczuj przypływ energii do działania z wodą toaletową dla mężczyzn David Beckham Homme.

Ocena 4.4

(oceniono 9x)

  • 90 %klientów poleca
  • 9recenzji klientów

Opinie 9x


idealny

Ciekawy produkt

Zapach bardzo zmysłowy, ciepły i męski. Trochę piżma, trochę cytrusów, trochę zapachu skóry i drzewa mahoniowego. Działa na zmysły.

super

Z linii David Beckham ten podoba mi się najbardziej. Męski ,trwały zapach, znakomity do codziennego użytku.

Zgodny z oczekiwaniami

fajny zapach

Zapach bardzo długo się utrzymuje, polecam

bardzo dobry


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: