Ustawienia filtrów
Płeć
  • Mężczyźni
  • Kobiety
  • Uniwersalne
  • Dzieci
Kategoria
Marka

Nie znaleziono żadnych wyników.

Objętość
-

Depilator

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Depilator

Depilatory to jeden ze sposobów na osiągnięcie idealnie gładkiej skóry bez niechcianych włosków na dłuższą metę. Depilatory usuwają włoski włącznie z cebulkami, co zapewnia długotrwały efekt w porównaniu z depilacją, w której następuje jedynie powierzchowne usuwanie włosków. Depilatory są podzielone na klasyczne depilatory i IPL , wybór urządzenia zależy głównie od tego, na której części ciała chcesz go używać, są też urządzenia odpowiednie do usuwania włosków na wrażliwej skórze twarzy.

Klasyczne depilatory

Klasyczne depilatory zawierają szybko obracające się dyski lub pęsety, które usuwają włoski z cebulką. Depilatory te nadają się do depilacji nóg, pach i okolic intymnych. Gładka skóra wytrzymuje kilka tygodni. Klasyczne depilatory kupisz za niższą cenę niż depilatory IPL, ale usuwanie włosków będzie nieco bolesne.

Depilatory IPL

Depilatory IPL niszczą meszki włosowe intensywnym impulsem światła, ale ich skuteczność zależy od koloru włosków i koloru skóry. W przypadku jaśniejszych typów ten rodzaj depilatora nie musi być skuteczny. Depilatory IPL są odpowiednie do usuwania włosków z nóg, pod pachami, twarzy i okolic intymnych. Dużą zaletą jest to, że skóra pozostaje gładka przez kilka tygodni, a depilacja jest bezbolesna. Wadą jest wyższa zakupu.

Dzięki depilatorom pozbędziesz się efektywnie włosków i możesz cieszyć się idealnie gładką skórą bez niechcianego owłosienia nawet przez kilka tygodni.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest