Wybierz swój prezent do zakupu produktów marek Roberto Cavalli i Escada już od 77 zł

Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense Wody perfumowane dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
355,19
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: )
219,80
Dostępny   |  (ID: )
151,50
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Zamknij oczy, nanieś na ciało wodę perfumowaną dla kobiet Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense i poczuj się jak na środziemnomorskiej plaży. Rozkoszuj się aromatem odświeżających cytrusów i hukiem fal uderzających o skały. Za kreację zapachu Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense odpowiada doświadczony francuski perfumiarz Olivier Cresp, a inspiracją dla jego stworzenia było właśnie słoneczne i pełne aromatów lato we Włoszech. Fascynację nadmorskim klimatem zdradza również jasnoniebieski flakon o klasycznym kształcie.

Cytrusowo-drzewna propozycja dla nowoczesnych kobiet

Atmosferę lata poczujesz już w pierwszym momencie po otwarciu flakoniku dzięki nutom głowy, które tworzy rześka cytryna i soczyste jabłka Granny Smith. Serce zapachu ma wyraźnie kwiatowy charakter i bije w rytmie tajemniczego jaśminu i nagietków. Letni wonny koncert zamyka duet drzewa ambrowego oraz zmysłowego piżma.

Lato to pora roku, która zdecydowanej większości ludzi kojarzy się z błogim relaksem nad wodą roziskrzoną promieniami słońca. Przenieś się myślami na najpiękniejszą z włoskich plaż dzięki zapachowi wody perfumowanej dla kobiet Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: