Dunhill Icon Absolute Wody perfumowane dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
 
  188,91
Doręczymy
Dostępny   |  (ID: )
102,29
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Zostań idolem kobiet dzięki zapachowi wody perfumowanej dla mężczyzn Dunhill Icon Absolute, która łączy w sobie męskość, elegancję oraz wdzięk i jest przeznaczona dla panów, którzy potrafią zdobyć kobiece serce jednym spojrzeniem. Zapach, oparty na starannie wyselekcjonowanych składnikach zapachowych, które doskonale pasują do mężczyzn i na jaskrawych kontrastach, został wprowadzony na rynek w 2015 roku. Drzewno-korzenny zapach, który zawróci w głowie wielu kobietom, zamknięto w oryginalnej złotej buteleczce podkreślającej luksusowy charakter całego zapachu.

Drzewno-korzenny zapach dla mężczyzn

Co potrafią zrobić dwa przeciwstawne składniki zapachowe? Wprowadzić do zapachu zamieszanie. Przekonasz się o tym dzięki nutom wstępnym, które są współbrzmieniem orzeźwiającej sycylijskiej bergamotki i pikantnego czarnego pieprzu. Delikatność, która jeszcze spotęguje męską moc, wnosi do zapachu serce skrywające duet tajemniczego jaśminu, cenionego w niektórych kulturach za działanie afrodyzjakalne i róży. W wodzie perfumowanej nie brakuje jednak ani uwodzicielskich niuansów, reprezentuje je rzadkie drewno agarowe, zwierzęcy aromat skóry i niepowtarzalny zapach tytoniu.

Odpowiedzią na to, jak wywrzeć wspaniałe pierwsze wrażenie na płci pięknej, jest zapach wody perfumowanej dla mężczyzn Dunhill Icon Absolute, która stanie się Twoim wyjątkowym dodatkiem do każdego dnia.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest