Elie Saab Girl of Now Forever Wody perfumowane dla kobiet

Dostępny   |  (ID: )
250,10
Doręczymy
Odbiór osobisty
Dostępny   |  (ID: )
193,22
Dostępny   |  (ID: )
127,27
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Kochasz smak i aromat soczystych malin i najchętniej przedłużyłabyś sezon na te owoce? Teraz to możliwe dzięki niezwykłej wodzie perfumowanej Elie Saab Girl of Now Forever. Ta słodka, cytrusowo-malinowa kompozycja z nutą migdałów, wanilii i cennych gatunków drzew, doda Ci energii i sprawi, że każdy dzień rozpoczniesz z uśmiechem na twarzy. Zapach, przeznaczony do stosowania wiosną i latem, powstał z myślą o młodych i radosnych kobietach, które chcą i potrafią cieszyć się życiem.

Urzekająca mieszanka malin, migdałów i wanilii

Dziewczęce perfumy Girl of Now Forever definiuje aromat soczystych malin, który wraz z akordami cytrusów tworzy górną warstwę zapachu. Serce kompozycji tworzą tony czarnej porzeczki, szlachetnej róży i kwiatu pomarańczy. W bazie wody perfumowanej znajdziemy intensywną woń wanilii, kaszmeran, paczuli oraz eleganckie drzewo sandałowe. Autorem Girl of Now Forever jest doświadczony perfumiarz Dominique Ropion, który pracował także przy powstawaniu zapachów Girl of Now (2017) i Girl of Now Shine (2018).

Dziewczęce, ale eleganckie perfumy

Elie Saab to pochodzący z Libanu projektant mody, który w swojej twórczości stara się łączyć kulturę wschodu i zachodu. Jego pierwszy zapach o nazwie Elie Saab Le Parfum, stał się prawdziwym hitem, otwierając mu drogę do sukcesu w branży perfumiarskiej. Wielką popularnością cieszy się także woda perfumowana Elie Saab Girl of Now Forever z 2019 roku, którą użytkowniczki określają mianem "dziewczęcego, ale eleganckiego zapachu o długiej trwałości".

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: