Escentric Molecules Escentric 02 Wody toaletowe unisex

Opis produktu

Ekscentryczne molekuły - już sama nazwa firmy wskazuje, że z jej kompozycjami nie sposób się nudzić! Niemiecka marka, która powstała w 2006 roku, traktuje produkcję perfum jak artystyczny odłam chemii. Autorem wszystkich zapachów jest jeden człowiek - Geza Schoen, perfumiarz z duszą buntownika. Stworzył on cykl kompozycji z numerami w nazwie, która zawsze składa się z binarnej pary wód toaletowych (Escentric oraz Molecule). Duet ten zawiera jeden wspólny składnik chemiczny - w Escentric zestawiono go z innymi esencjami, w Molecule stanowi on 100% składu. Oto nuty zapachowe kompozycji Gezy Schoena:

01 – Iso E Super (przypomina aksamitne tony drzewa cedrowego)

02 – Ambroxan (specyficzna woń świeżego i zmysłowego ambroksanu)

03 – Vetiveryl Acetate (przypomina zapach wetiwerii, ale jest delikatniejsza)

04 – Javanol (przypomina zapach czystego drzewa sandałowego).

Wybierz ten, który zachwyci Cię najbardziej.

Woda toaletowa Escentric Molecules Escentric 02 zawiera 13,5 % ambroksanu, czyli największą ilość, jaką można rozpuścić w kompozycji zapachowej. O kroplę więcej i substancja zaczęłaby się krystalizować. Ambroxan znany jest ze swoich afrodyzjakalnych właściwości. Jeżeli zależy Ci, by perfumy zawierały skoncentrowaną dawkę tego składnika, Escentric 02 to najlepszy wybór. W kompozycji znajdziemy także akordy jaśminu, kosaćca oraz cząsteczkę aromatyczną Iso E Super.

Escentric 02 opisywana jest jako połączenie supertrwałej świeżości i delikatnej subtelności. Miłośnicy niszowych perfum zachwycają się dziełem Gezy Schoena już od 2008 roku. Kompozycja Escentric 02 przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn, którzy cenią sobie oryginalność, jakość oraz luksus.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: