Givenchy Gentleman 2017 Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: )
278,10
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa Givenchy Gentleman 2017 to kwiatowo-drzewny zapach dla mężczyzn z rodziny fougere, nawiązujący do kompozycji o tej samej nazwie z roku 1974. Zapach Givenchy Gentleman 2017 stworzyli dwaj znakomici perfumiarze, Olivier Cresp i Nathalie Lorson, którzy podjęli wyzwanie wykreowania współczesnej wersji legendarnego zapachu. Kompozycję o mistrzowsko skomponowanych składnikach kierują do nowoczesnych gentelmanów, u których siła łączy się z uczuciowością, a pewność siebie dopełniona jest dyskretną elegancją.

Powrót klasyki w nowoczesnej odsłonie

Woda toaletowa Givenchy Gentleman 2017 to ponadczasowy zapach, odpowiedni na co dzień. Najlepiej sprawdzi się od jesieni do wiosny (na lato jest zbyt intensywny). W nutach otwierających znajdziemy soczystą gruszkę i słodki ananas, oprószone kardamonem. Nieco głębiej aromatyczna lawenda łączy się z irysem i pelargonią. Tę niezwykłą kompozycję zamyka mocny aromat czarnej wanilii, skóry oraz paczuli. Doskonałe współbrzmienie akordów idealnie podkreśli wasz styl w biurze oraz podczas różnych wyjść

Kilka słów o Givenchy Gentleman 1974

Klasyczne perfumy Givenchy Gentleman 1974 zostały skomponowane przez perfumiarza Paula Legera. Jest to aromatyczny, drzewny zapach dla mężczyzn, który stanowi kwintesencję męskiego uroku i elegancji. Tworzy go kombinacja paczuli, wetywerii, róży, bergamotki i nut skóry. Ta wersja Givenchy Gentleman wymaga odwagi i pewności siebie, ale niezależnie od tego, na którą się zdecydujecie, będzie to dobry wybór.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest