Gres Piece Unique Wody perfumowane

Opis produktu

Woda perfumowana Gres Piece Unique (2015) to całoroczna piżmowo-skórzana kompozycja dla kobiet i mężczyzn, w której wyczujesz także ślady aromatycznych ziół, pradawnych kadzideł i rozgrzewających przypraw. Użytkownicy określają perfumy Gres Piece Unique jako pikantne, intensywne, ciężkie, o męskich podtonach. "Wyczuwam je na swojej skórze nawet siedem godzin po aplikacji. To idealny zapach do biura i na spotkania biznesowe" - stwierdziła w swojej recenzji jedna z nich.

Miękkość zamszu i niezwykły urok kadzidła

W perfumach unisex Gres Piece Unique przeważają upajające akordy skóry, do których jednak dociera się stopniowo. Kompozycję otwiera afrodyzjakalne piżmo, które zestawiono z dzięgielem litworem, mandarynką oraz czarnym i różowym pieprzem. Serce zapachu to mieszanka ziół, owoców i kwiatów, a konkretnie piołunu, śliwki i jaśminu. Baza wody perfumowanej została oparta na tonach zamszu oraz kadzidła, do których dodano białe piżmo oraz relaksującą paczulę. "Miękka piżmowa kompozycja. Doskonałe połączenie śliwki, zamszu oraz ziół" - potwierdza autorka dalszej recenzji.

Poznaj francuską markę Gres

Francuska marka Gres, założona przez wyjątkową osobistość Madame Grès, szybko zdobyła popularność wśród największych gwiazd filmu, muzyki i polityki. W jej kreacjach chodziły między innymi Marlena Dietrich, Greta Garbo oraz Jacqueline Kennedy. Oprócz wody perfumowanej Gres Piece Unique, warto poznać również kompozycję Cabochard (1959), czyli pierwsze perfumy dla kobiet, w których odzwierciedla się siła i niezależność Madame Grès.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest