Hermes Un Jardin Sur La Lagune Wody toaletowe unisex

Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Hermes Un Jardin Sur La Lagune Wody toaletowe Wybierz z dostępnych zestawów

Opis produktu

Woda toaletowa Hermes Un Jardin Sur La Lagune zabierze Cię do tajemniczego ogrodu we włoskiej Wenecji, wybudowanego przez angielskiego dżentelmena na wodzie, wewnątrz laguny. Czujesz już bryzę morską na swej twarzy i wytrwały, nieco nostalgiczny kwiatowy zapach w nosie? Nie możesz doczekać się lata, słońca i odpoczynku nad morzem? Przybliż go sobie dzięki wodzie toaletowej Hermes Un Jardin Sur La Lagune!

Zafunduj sobie świeżość morskiej wody i flory

Perfumy unisex Hermes Un Jardin Sur La Lagune harmonijnie łączą akordy morskie, kwiatowe i drzewne. Poczujesz w nich magnolię, białą lilię i pospornicę, małe białe kwiatuszki znane z urlopów nad Morzem Śródziemnym, które wydzielają przyjemny cytrusowy zapach. Jeśli to możliwe, nanoś wodę toaletową jeszcze przed ubieraniem się na najbardziej ukrwione obszary ciała (np. szyję, nadgarstki, płatki uszu…).

Historia zapachu Un Jardin Sur La Lagune

Intrygujące wonne dzieło stworzyła perfumiarka Christine Nagel. Bośniacki artysta Safet Zec umieścił na jego pudełeczku przepiękny obraz, a legendarna francuska marka Hermes (założona w 1837 roku) wprowadziła go na rynek w marcu 2019 roku. Teraz pozostaje już tylko szybka dostawa, abyście także mogli zachwycać się Un Jardin Sur La Lagune. Świeża wiosenna do jesiennej woda toaletowa przeznaczona dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, po prostu dla całej rodziny. Należy do unisex kolekcji Jardin zapoczątkowanej przez zapach Un Jardin En Mediterranee (2003). Poprzednim dziełem była kompozycja Le Jardin de Monsieur Li (2015).

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: