Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-

Higiena

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Higiena

Okres po porodzie to szczególny i pełen wyzwań czas w życiu kobiet i noworodków, którym należy zapewnić wszelką opiekę i wsparcie. I właśnie na tym etapie kluczową rolę mogą odegrać drobiazgi do właściwej higieny z naszego asortymentu.

Higiena na wysokim poziomie w produktach dla mam i dzieci

Specjalne żele do higieny intymnej, przyjazne dla skóry majtki poporodowe, wysokochłonne wkładki poporodowe oraz wkładki do biustonoszy pomagają kobietom zachować świeżość i uczucie wygody w okresie poporodowym. Mają za zadanie zatrzymywać ewentualne wycieki pokarmu i jednocześnie zapewniać wygodę noszenia. Dzięki nim mamy mogą czuć się pewnie i komfortowo nawet w czasie pomiędzy karmieniami. Podobnie dziecku będzie wiele razy dziennie wygodnie leżeć na miękkim podkładzie do przewijania. Nie możemy zapomnieć o aspiratorach do nosa niezbędnych przy przeziębieniach u dzieci. Z ich pomocą można usunąć nagromadzoną niedrożność spowodowaną śluzem i udrożnić drogi oddechowe dziecka, które nie potrafi jeszcze wydmuchać nosa.

Dlaczego kosmetyki do higieny intymnej są niezbędne i jakie zawierają składniki?

Intymne okolice ciała dorosłych i dzieci mają specyficzne właściwości i wymagają szczególnej pielęgnacji. Tradycyjne mydła i żele pod prysznic mogą działać zbyt agresywnie i zaburzać naturalną równowagę pH i mikroflory okolic intymnych. Może to prowadzić do ich podrażnienia, swędzenia lub pieczenia. Rezultatem jest obniżenie naturalnych mechanizmów obronnych i wzrost ryzyka infekcji w tych obszarach.

Specjalne żele do higieny intymnej są zwykle hipoalergiczne, łagodne dla wrażliwej skóry i równowagi środowiska intymnego. Zawierają delikatne składniki oczyszczające, które myją odpowiednie miejsca, nie wysuszając ich i nie uszkadzając. Jednocześnie mają formułę o lekko kwaśnym pH, zbliżonym do pH okolic intymnych, aby zachować ich naturalną równowagę. W kosmetykach tych znajdziesz także naturalne ekstrakty i olejki o działaniu łagodzącym i dodatkowo pielęgnującym. Może to być na przykład aloes, babka lancetowata lub rumianek.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest