HUGO BOSS Hugo Iced Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
 
  119,90
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Woda toaletowa HUGO BOSS Hugo Iced to orzeźwiający i chłodzący zapach z aromatycznymi akordami wybranych przypraw, cytrusów i drewna. Hugo Iced przynosi współczesnym miejskim dżentelmenom falę lodowatej świeżości, która przez cały dzień przekazuje im swoją moc. Z taką porcją energii wszystkie codzienne zadania są teraz znacznie łatwiejsze. Woda toaletowa Hugo Iced z 2017 roku zalicza się do pikantnych kompozycji drzewno-zielonych, obecnie bardzo popularnych zarówno wśród mężczyzn, którzy je noszą, jak i kobiet, które je wyczuwają.

Urzekający zapach mięty i gorzkich pomarańczy

Perfumy dla mężczyzn Hugo Iced rozpoczynają się od chłodnej mięty i dzikiej herbaty. Świeże tony głowy uzupełniają w sercu akordy owoców cytrusowych i jałowca. Bazę tworzą ziemista wetyweria i rozgrzewające drewno. Tradycyjne składniki perfum zawarte w wodzie toaletowej Hugo Iced odpowiadają młodszym i starszym pokoleniom. Otaczaj się każdego dnia od wiosny do jesieni błyskotliwym zapachem Hugo Boss Hugo Iced! To także dobry pomysł na prezent dla mężczyzny, który można kupić w ciemno.

Mały podręcznik dla mężczyzn o 3 warstwach perfum

Perfumy mają zazwyczaj górną, środkową i dolną warstwę. Wysokie tony są również nazywane głową. Poczujesz je natychmiast, a ich zapach trwa około 15 minut. Średnie tony czyli serce perfum rozwinie się po kilku minutach i pachnie od 2 do 3 godzin. Dolne tony (baza) charakteryzują się substancjami, które najdłużej utrzymują się na skórze i pachną jeszcze 3 do 4 godzin po aplikacji. Są to głównie drewno, ambra, paczula, piżmo i wetyweria.

Perfumy HUGO BOSS zmieniły swój wygląd w 2021 roku. Otrzymasz od nas losowo wybrany egzemplarz w jednym z wcześniejszych lub nowych designów, w zależności od dostępności (do wyczerpania zapasów). Ważne jest, że zarówno zapach, jak i skład perfum pozostają niezmienione, niezależnie od otrzymanego wariantu.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest