James Bond 007 James Bond 007 Cologne Wody kolońskie dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
27,70
Doręczymy
Odbiór osobisty
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Chcesz zaimponować kobietom w taki sam intensywny sposób, jak słynny agent James Bond? Odkryj tajną broń do gry uwodzenia w zapachu wody kolońskiej dla mężczyzn James Bond 007 James Bond 007 Cologne. Nowoczesny zapach, który w sobie owszem nie neguje klasycznej koncepcji perfum, charakteryzowany jest jako odważny i wyrafinowany. Ten zapach, przeznaczony dla charyzmatycznych mężczyzn, został wprowadzony na rynek jako nowinka 2018 roku. Zafascynuje Cię zarówno oryginalnym połączeniem starannie dobranych akordów zapachowych, jak i niepowtarzalnym designem flakonika.

Elegancki zapach dla mężczyzn

W pierwszych sekundach zapach przedstawia się poprzez współgrę egzotycznego ananasa, zapachu świeżej mięty i akordów bazylii. W sercu wody kolońskiej poczujesz najintensywniejszy składnik, jakim jest pieprz, który podkreśli Twoją męskość. Pikantnym akordom towarzyszy zapach jagód jałowca i nuty szałwii muszkatołowej. Na koniec przychodzi zmysłowe współbrzmienie paczuli, słonecznej ambry, rozgrzewającego drewna cedrowego i ziemistych tonów mchu dębowego.

Zacznij swój dzień z energią i optymizmem dzięki zapachowi wody kolońskiej dla mężczyzn James Bond 007 James Bond 007 Cologne, która nadaje się do noszenia na co dzień.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: