James Bond 007 Seven Wody toaletowe dla mężczyzn

Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy James Bond 007 Seven Wody toaletowe Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Czy jesteś gotowy na nową misję? Twoim sekretnym zadaniem jest zdobycie serca wybranej kobiety. Twoją tajną bronią stanie się woda toaletowa James Bond 007 Seven. Zapach, który stał się pierwszym oficjalnym zapachem agenta Jej Królewskiej Mości Jamesa Bonda. Niebezpiecznie pociągający zapach, który nie zaprzeczy swojego brytyjskiego charakteru, został wylansowany w 2012 roku, z okazji 50. rocznicy emisji pierwszego filmu z popularnym agentem.

Orientalny zapach fougére

Zapach, zamknięty w wyjątkowo eleganckim flakoniku ze srebrnymi detalami, rozpoczyna swoją aromatyczną kompozycję świeżymi akordami. Zapach bergamotki łączy się z aromatem soczystej mandarynki i świeżo zerwanego jabłka. Pikantne akordy przynosi bijące serce zapachu, które łączy w sobie zapach rzadkiego szafranu, aromat cynamonu, gałki muszkatołowej i pikantne akordy białego pieprzu. Męską bazę wyznaczają rozgrzewające nuty drzewne, które dopełnia zmysłowy zapach piżma, słoneczna ambra i słodkie nuty w postaci złocistego karmelu i pysznej wanilii. Nie zatrzymuj się przed żadnymi przeszkodami z wodą toaletową James Bond 007 Seven.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: