JOOP!

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:

O marce JOOP!

Niemiecka marka JOOP! spodoba się użytkownikom, którzy chcą być inni, chcą podkreślić swój styl w niecodzienny sposób i pokazać swoje prawdziwe oblicze. Tworzy ciekawe perfumy damskie i męskie , które od 1987 roku mają wielu wielbicieli na całym świecie. Legenda to przede wszystkim perfumy JOOP! Strona główna z pracowni perfumiarza Michela Almeiraca, posiadacza szeregu pochlebnych recenzji. Na przykład: „Mąż jest bardzo zadowolony, przyjemny i niezwykły zapach”. Dobra cena. ”„ Dla kobiet to po prostu afrodyzjak . ”„ Dzięki niemu kobiety nigdy mnie nie zapomną… Numer jeden! ” Doczekał się szeregu wariacji i letnich edycji, m.in. kompozycja 2019 JOOP! Home Absolute z kadzidłem, czarnym pieprzem i ylang-ylang na czele.

JOOP! Odważny i elegancki zapach**

Wolfgang Joop (ur. 1944), niemiecki projektant i założyciel marki JOOP !, ukończył liceum, a następnie, za namową ojca, zapisał się na psychologię. Kierunek go niestety nie zachwycił, porzucił szkołę, przez jakiś czas różnie się błąkał, aż wreszcie zaczął studiować to, o czym marzył - sztukę. Jednak ani szkoły artystycznej Joop nie dokończył. W 1970 roku zdobył wszystkie trzy główne nagrody w konkursie projektowym ogłoszonym przez magazyn Constance, a świat wreszcie zwrócił na niego uwagę. Markę JOOP! założył w 1978 roku i dodał wykrzyknik, aby odróżnić ją od swojego nazwiska. Obecna marka JOOP! oferuje przede wszystkim doskonałe zapachy dla kobiet i mężczyzn, luksusową modę i dodatki. Wśród perfum JOOP! znajdziesz owocowe, świeże i słodkie zmysłowe orientalne sztuki **. Marka produkuje również dezodoranty, wody po goleniu, żele pod prysznic i balsamy do ciała.

Najbardziej pożądane perfumy marki JOOP!

Najlepiej sprzedającymi się zapachami są JOOP! Homme (1989 męska) i JOOP! Le Bain (1989 damska), obie z nutą słodkiego orientu. Następnie zapachy damskie JOOP! All about Eve (1996) i JOOP! Femme (1987). Udana kompozycja to także woda toaletowa JOOP! Wow , kwiatowo-owocowy zapach damski z 2018 roku, następca o rok starszego męskiego zapachu o tej samej nazwie. Odzwierciedla femme fatale, kobietę wolnego ducha. Jej twarzą stała się hollywoodzka aktorka Milla Jovovich a prezentację wzbogaciła także moc białej pantery . Wypróbuj tę uwodzicielską parę zapachów wraz ze swoim partnerem a zobaczysz, jakie są uzależniające, co możesz dzięki nim osiągnąć i kim się staniesz. Po prostu JOOP! Wow!

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: