Ustawienia filtrów
Płeć
Kategoria
Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-

Karmienie

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Karmienie

Karmienie dziecka to jedna z najważniejszych i jednocześnie najprzyjemniejszych części rodzicielstwa. Kiedy Twoje małe cudo przygotowuje się do pierwszego kęsa lub rozpoczyna przejście na pokarm stały, ważne jest, aby miało pod ręką odpowiednich pomocników, którzy sprawią, że ta przygoda okaże się łatwiejsza i będzie zabawnym i beztroskim doświadczeniem.

Od butelek przez talerzyki i miseczki po praktyczne pojemniki

W dziedzinie karmienia niemowląt na pewno wykorzystasz butelki, kubeczki i inne pojemniki do picia, włącznie ze szczoteczkami do czyszczenia, smoczkami, różnymi talerzykami i miskami dla dzieci, kolorowymi i zabawnymi łyżeczkami dla dzieci, termosami do gorących i zimnych napojów…, a także takimi gadżetami jak silikonowe śliniaki i pojemniki z pokrywką do przechowywania mleka czy pokarmów. Koniecznie zaopatrz się w specjalne naczynia i inne przybory do karmienia dzieci, ponieważ dzięki pomysłowym funkcjom znacznie ułatwią cały proces i rozwiną u dzieci umiejętność samodzielnego spożywania posiłków. Ponadto są bardzo trwałe, dzięki czemu często może z nich korzystać kilkoro dzieci pod rząd. Większość artykułów do karmienia niemowląt można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Odkryj bestsellery działu Karmienie i unikaj BPA

W dziale Karmienie popularne są termos na pokarm dla dzieci o pojemności 300 ml, dziecięca butelka sportowa ze słomką czy butelka dla niemowląt z technologią zmniejszającą mieszanie się mleka z powietrzem, a tym samym zapobiegająca kolkowym bólom brzucha u dzieci, nadmiernemu odbijaniu i gromadzeniu się gazów. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie spośród innych rodzajów butelek dla niemowląt, różnokolorowych zastaw stołowych czy silikonowych śliniaczków z praktyczną kieszonką, które wystarczy umyć w ciepłej wodzie. Nowoczesne produkty z tworzyw sztucznych dla dzieci obejdą się bez BPA, substancji, która może potencjalnie negatywnie wpływać na zdrowie, szczególnie w obszarze układu hormonalnego.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: