Katy Perry Katy Perry´s Mad Love Wody perfumowane dla kobiet

Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Katy Perry Katy Perry´s Mad Love Wody perfumowane Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Czy kiedykolwiek doświadczyłaś szalonej miłości? Możesz jej doświadczyć już przy pierwszym spotkaniu z zapachem wody perfumowanej dla kobiet Katy Perry Katy Perry´s Mad Love. Zapach, który inspirował się uczuciem zakochania, został wprowadzony na rynek w 2016 roku. Stanowi połączenie delikatnego aromatu kwiatów, słodkich akordów i eleganckiego zapachu rozgrzewającego drzewa. Woda perfumowana, zamknięta w różowym flakoniku z nakrętką imitującą marmur, nie pozostawia wątpliwości, że masz do czynienia z wyjątkowym zapachem.

Słodki zapach dla kobiet

Czy zgadzasz się ze stwierdzeniem, że miłość jest słodka? Słodki jest również skład wody perfumowanej, który otwiera się słodkim zapachem truskawki, jabłkiem, świeżym aromatem różowego grejpfruta i zapachem pysznego sorbetu. Serce zapachu przepełnione jest kwiatami. Otul się odurzającym kwiatowym welonem dzięki aromatowi jaśminu, piwonii i nut kwiatowych. Baza również pobudzi Twoje zmysły, stawia na zmysłowe piżmo, rozgrzewające drzewo sandałowe i egzotyczny zapach kokosa, który w wyobraźni przeniesie Cię na skąpaną w słońcu tropikalną wyspę. Poznaj zapach wody perfumowanej Katy Perry Katy Perry's Mad Love, który Cię oczaruje.

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: