🎁 Odbierz prezent od Viktor & Rolf 

Manicure

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Manicure

Nie tylko twarz, ale także dłonie i paznokcie dużo mówią o osobowości, dlatego należy zwracać na nie stałą uwagę. Możesz mieć idealnie zadbane paznokcie w ramach pielęgnacji domowej, wystarczy postawić na sprawdzone przyrządy i kosmetyki z naszej oferty. Prowadzimy kompletne zestawy do manicure oraz indywidualne akcesoria: nożyczki, cążki, pilniczki, bloczki polerskie i wiele innych.

Jak postępować, czyli perfekcyjny manicure od A do Z

Najpierw usuń stary lakier z paznokci za pomocą zmywacza do paznokci i wacików. Po umyciu i wysuszeniu skróć je nożyczkami lub cążkami i wykończ pilnikiem z którym pracujesz tylko w jednym kierunku. Zamiast metalowego i papierowego pilnika użyj szklany pilnik, jest wytrzymały i zapobiega późniejszemu strzępieniu się paznokci. Podważ naskórek patyczkiem lub szpatułką. W przypadku grubszej skóry można użyć usuwacz, ewentualnie specjalne nożyczki.

I tu zaczyna się zabawa, a mianowicie [malowanie paznokci] (https://www.parfemy-elnino.cz/lakiery-do-paznokci/). Efekt manicure wzmocnisz, kiedy z kolorowym lakierem zastosujesz podkład i wierzchni lakier. Żelowe lakiery do paznokci to strzał w dziesiątkę, nakładany wygodnie w domu bez lampy UV/LED. Jeśli nie lubisz malować, dokończ manicure dokładnie polerując paznokcie blokiem polerskim w jaskrawym kolorze.

Najpopularniejsze produkty do domowego manicure

Dużą popularnością cieszy się manicure włosko-czeskiej marki Gabriella Salvete, który jest również nazywany wielofunkcyjnym pogotowiem do paznokci . Elegancki zestaw pasujący do torebki zawiera pilnik do paznokci, nożyczki, pęsety, cążki oraz szpatułkę do podważania skórek. W Gabrielli Salvete popularne są również oddzielne nożyczki do paznokci, szklany pilnik, piankowy separator palców lub blok do polerowania. W dziale Manicure możesz również wybrać zestawy upominkowe nastawione na kompleksową pielęgnację dłoni i paznokci.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: