Marc Jacobs Daisy Wody toaletowe dla kobiet

Opinie:
4x

Opis produktu

Połóż się na trawie, rozkoszuj się widokiem doskonale błękitnego nieba i ciesz się dotykiem ciepłych promieni na skórze. Damska woda toaletowa Marc Jacobs Daisy jest tak optymistyczna i radosna jak słoneczne letnie dni. Kompozycja powstała z myślą o młodych kobietach, które czerpią z życia pełnymi garściami i zawsze wierzą w szczęśliwe zakończenia. Kwiatowo-drzewny zapach z 2017 roku ukryto w uroczym flakonie z zatyczką zdobioną stokrotkami.

Kwiatowo-drzewna propozycja dla młodych kobiet

Już chwilę po otwarciu flakonu otuli Cię smakowity aromat poziomek, który połączono z akordami liści fiołka i rześkiego czerwonego grapefruitu. Serce kompozycji przeniesie Cię wprost do kwitnącego ogrodu, pełnego fiołków, gardenii i krzewów jaśminu. Czujesz na stopach krople rosy i słyszysz śpiew ptaków ukrytych w koronach drzew? Właśnie tak działa średnia warstwa wody toaletowej Daisy. W jej bazie spleciono elegancję i zmysłowość, które reprezentują nuty piżma, białego drewna i świeżo rozkrojonej laski wanilii.

Zacznij każdy dzień z uśmiechem i ogromną dawką optymizmu dzięki damskiej wodzie toaletowej **Marc Jacobs Daisy!

Zobacz więcej

Alternatywne produkty Alternatywy Marc Jacobs Daisy

Ocena 5.0

(oceniono 4x)

  • 100 %klientów poleca
  • 4recenzji klientów

Opinie 4x


Przepiękny zapach dla każdej kobiety.

Super perfumy

wszystko w porządku

Towar zgodny z opisem, ładnie zapakowany - bez zastrzeżeń, a do tego tańszy niż w sklepie. Dodatkowo próbka innego produktu gratis. Polecam


Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: