Mauboussin Cristal Oud Wody perfumowane dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
 
  75,10
Doręczymy

Opis produktu

Mauboussin Cristal Oud to luksusowa woda perfumowana dla nowoczesnych mężczyzn, przeznaczona do stosowania w ciągu dnia i podczas wielkich wieczornych wyjść. W jej składzie znajdziemy oud, zwany także agarowym drzewem, Agarwood, Aloeswood, Eaglewood lub z łaciny Agalocha. Mauboussin to francuska marka, która została założona w 1827 roku i początkowo zajmowała sie produkcją luksusowej biżuterii. Wypróbuj wodę perfumowaną Cristal Oud i poznaj sekret sukcesu firmy Mauboussin!

Harmonia róży, kadzidła i drzewa agarowego

Męska woda perfumowana Cristal Oud zabierze Cię w ekscytującą podróż, którą wytyczą upajające akordy róży, kadzidła i oudu. Ten ostatni składnik to rzadka i wonna żywica, uzyskiwana z drzew z rodziny Aquilaria, które zostały zaatakowane przez pleśń. Słodka, głęboka i wyważona woń oudu została doceniona już w starożytności, a ówcześni ludzie wykorzystywali ją podczas różnych rytuałów i obrzędów. Teraz możesz cieszyć się balsamicznym, hipnotyzującym zapachem drzewa agarowego dzięki niezwykłej wodzie perfumowanej Cristal Oud!

Zapach od słynnego producenta biżuterii

Marka Mauboussin już od niemal dwóch stuleci zajmuje się produkcją i sprzedażą luksusowej biżuterii. Firma jest uważana za francuski odpowiednik domu jubilerskiego Tiffany i zaliczana do grona pięciu największych producentów drogocennych ozdób na świecie. W 2000 roku swoją premierę miał pierwszy zapach Mauboussin. Marka wypuszcza na rynek perfumy dla kobiet i mężczyzn, które charakteryzuje najwyższa jakość i staranny dobór składników. Nie inaczej jest w przypadku kompozycji Cristal Oud, która dopełni Twój styl niczym wyszukana biżuteria.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest