🎁 do zamówienia Dermacol

Minions

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O marce Minions

W 2010 roku cały świat zalały dziwne żółte stworzenia w okularach znikąd, których nikt nie nazwał inaczej niż Minions , a następnie po czesku Mimonie . Ale gdybyś dokładnie poszukał w historii, dowiedziałbyś się, że postacie w okularach Minions są starsze niż sama ludzkość i są na naszej planecie przynajmniej od czasu, gdy po niej wędrował znajomy tyranozaur rex. Głównym zadaniem żółtych Mimoni jest zawsze służyć największemu złoczyńcy na świecie . Miliony lat temu był to właśnie ten niebezpieczny dinozaur, z niedawnej historii wspomnijmy np. hrabiego Draculę czy Napoleona Bonaparte .

Mimonie i ich hity

Światową sławę jednak przyniosła Mimoniom tylko seria filmów Ja, złoczyńca (2010, 2013, 2017). Chociaż żółte Minions miały być postacią bardziej marginalną i grać coś w rodzaju drugich skrzypiec głównego złoczyńcy Gru, ze względu na ich zaraźliwy humor i wrodzoną niezdarność, po prostu ukradli całą show dla siebie . Inne popularne postacie to córka Gru, Agnes i jej niezastąpiony pluszowy jednorożec. Wśród najbardziej znanych Mimoniów wymienimy szefa Kevina, jednookiego Stuarta i uroczego Boba , których popularność zaowocowała nakręceniem filmu Minions (2015). Nikt już nie wątpił, kto w filmie gra główną rolę.

Perfumy i kosmetyki Minions

W ostatnich latach byliśmy świadkami pewnego rodzaju mimoniej inwazji, a motywy wspomnianych filmów można zobaczyć na wszystkich możliwych i niemożliwych produktach. Niezależnie od tego, czy chodzi o koszulki Minions, pluszowe jednorożce, puzzle, pościel czy przybory szkolne, Minions po prostu czają się wszędzie. I każdy prawdziwy fan z pewnością przywita go w swojej łazience . Oferujemy Państwu wyjątkowe perfumy Minions, a także różnorodne kosmetyki. Żele pod prysznic i pianki do kąpieli to jedne z najpopularniejszych prezentów dla dzieci, niezależnie od tego, czy są ozdobione żółtymi Minions, czy ulubionym jednorożcem. Nie pozostawaj obok i zaproś Mimonie do swojego domu!

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: