Montale Black Aoud Wody perfumowane dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
277,26
Doręczymy
Odbiór osobisty

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny od 1 do 3 sztuk   |  (ID: )
255,60
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Pierre Montale, twórca marki Montale Paris, spędził część swojego życia w Arabii Saudyjskiej. Zajmował się tam tworzeniem unikalnych perfum dla wyższych sfer - króla, jego żony oraz członków arystokracji. Po swoim powrocie w 2003 roku, założył w Paryżu własną firmę perfumiarską. Jego cel był jasny - zaprezentować zachodniemu światu magię orientalnych zapachów. Każda kompozycja Pierre'a Montala skrywa w sobie tajemnicę Bliskiego Wschodu, część Arabii Saudyjskiej oraz jego miłość do sztuki perfumiarskiej. Wody perfumowane Montale tworzone są wyłącznie z wysoce skoncentrowanych, naturalnych składników najwyższej jakości, dzięki czemu są bardzo wyraziste, a ich zapach utrzymuje się jeszcze długo po aplikacji. Perfumy przechowywane są w charakterystycznych aluminiowych flakonach, które nie przepuszczają światła i chronią drogocenne wonne esencje. Pierre Montal osobiście przygotowywuje każdą kompozycję, dzięki czemu możesz poczuć się naprawdę wyjątkowo.

Drzewo agarowe, często określane jako OUD, należy do ulubionych składników Pierre'a Montala. Ingrediencja ta jest nie tylko bardzo rzadka, ale także uniwersalna, co sprawia, że można łączyć ją w nieskończoną ilość kombinacji. Montale odkrył drzewo agarowe podczas pracy w Arabii Saudyjskiej i jako pierwszy zaczął je sprowadzać do Europy. Oud wytwarza się wtedy, kiedy roślinę zaatakują pasożyty - w ramach mechanizmu obronnego drzewo zaczyna produkować ciemną i niezwykle aromatyczną żywicę, którą natychmiast się zbiera, chroni przed światłem i składuje w ciemnych piwnicach. Po kilku latach czekania i późniejszej destylacji, Oud staje się jednym z najcenniejszych składników perfumiarskich. Dzięki temu często określa się go mianem płynnego złota. Nic więc dziwnego, że na arabskich targowiskach drzewo agarowe bywa często droższe niż ten szlachetny metal.

Woda perfumowana Montale Paris Black Aoud to najsłynniejsza pozycja w portfolio francuskiej marki Montale Paris. Drogocenne drzewo agarowe z Kambodży połączono z silnym ekstraktem indonezyjskiej paczuli i uwodzicielskim piżmem. Do lżejszych składników Black Aoud należy czerwona róża, labdanum z Francji i soczysta mandarynka. Upajającą i zmysłową mieszankę ukryto w ciemnym i eleganckim flakonie, który podkreśla unikalny charakter zapachu i charyzmę jego użytkownika.

Montale Paris Black Aoud to wyrafinowana i luksusowa kompozycja, która zachwyci każdego miłośnika intensywnych, męskich zapachów.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 5.0

(oceniono 1x)

  • 100 %klientów poleca
  • 1recenzji klientów

Opinie 1x

Opinia kupującego - Opineo.pl

Znam ten produkt od lat. Przez przypadek odkryłem, że jest dostępny w E-Glamour. Do tej pory był sprzedawany w tzw. luksusowych i niszowych perfumeriach, gdzie jest sprzedawany dużo drożej.Cieszy mnie to, że E-glamour wprowadza do oferty niszowe zapachy w atrakcyjnych cenach. Czekam na amouage:-)

Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest