Montale Roses Musk Wody perfumowane dla kobiet

Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Pierre Montale, założyciel marki o tej samej nazwie, część swojego życia spędził w Arabii Saudyjskiej. Tam tworzył unikalne perfumy dla wyższych sfer, członków kręgów arystokratycznych oraz króla Arabii Saudyjskiej i jego żony. Po powrocie, w 2003 roku, założył własny dom perfumeryjny w Paryżu. Jego intencja była jasna - wprowadzić do zachodniego świata szlachetność i fascynację orientalnymi perfumami. I tak każda buteleczka jego zapachów kryje w sobie tajemnicę Bliskiego Wschodu, część Arabii, ale także jego miłość i pasję do perfumerii. Wody perfumowane Montale są komponowane wyłącznie z naturalnych składników najwyższej jakości i w wysokim stężeniu. Dzięki temu są bardzo intensywne i długotrwałe. Zapachy ukryte są w kultowych aluminiowych buteleczkach, które uniemożliwiają przenikanie światła, a tym samym chronią znajdujące się w nich cenne esencje zapachowe. Każde perfumy są komponowane osobiście przez mistrza Montale. To sprawi, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo…

W 2009 roku Pierre Montale stworzył wodę perfumowaną dla kobiet Roses Musk. Skrywa w sobie olfaktoryczne trio, w którym śmiało króluje czerwona róża. Wspólnikami tej kwiatowej kokietki są nie mniej wyrazisty jaśmin i drogocenne piżmo. Proste, ale wyjątkowo uwodzicielskie połączenie składników nie pozostawi żadnego mężczyzny w spokoju. Niszowe perfumy Pierre Montale Roses Musk oczarują szczególnie zagorzałe miłośniczki tej królowej kwiatów.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena 4.0

(oceniono 1x)

  • 100 %klientów poleca
  • 1recenzji klientów

Opinie 1x

Opinia kupującego - Opineo.pl

To delkatny rozany zapach, trwalosc przyzwoita jak w innych produktach tej firmy. Zapach kupowalam w ciemno, kierujac sie opiem, moze nie do konca to moj styl, ale na gorace dni jest swietny, nie meczy otoczenia a przy poruszeniu cialem ciale jest obecny.

Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest