Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her Wody perfumowane dla kobiet

Opinie:
1x
Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her Wody perfumowane Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

„Woda perfumowana Fleur Musc for Her zrodziła się z mojego pragnienia stworzenia zapachu o piżmowym sercu, otoczonego bogatymi, różowymi kwiatami, które tworzą wyjątkową różę.” Narciso Rodriguez. Unikalny, uzależniający z ognistą pasją, tak by można było opisać zapach wody toaletowej Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her. Zapach prezentuje odważną i namiętną kobiecość w całej jej okazałości. Za stworzenie zapachu odpowiadają perfumiarki Sonia Constant i Calice Becker.

Zapach kwiatowy

Perfumy prezentowane w wyraźnym, różowym opakowaniu sugerują, że mamy do czynienia z zapachem, który nie ukrywa swojej kobiecości. „Kolor ujawnia ducha różowego zapachu kwiatów.” Wstępne tony zapachu Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her tworzy różowy pieprz, który stopniowo miesza się z nutami ukrytymi w samym sercu zapachu. W środkowych tonach znajdziemy zmysłowe i wyjątkowe piżmo, a także nuty kwiatowe reprezentowane przez wyjątkowo czarującą piwonię i różę. Aromat równoważą bazowe tony, stworzone z paczuli, fiołka i ambry. Nadaj swojemu ciału wyjątkowy kwiatowy zapach przy pomocy wody toaletowej Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her.

Alternatywne produkty Alternatywy Narciso Rodriguez Fleur Musc for Her

Ocena 5.0

(oceniono 1x)

  • 100 %klientów poleca
  • 1recenzji klientów

Opinie 1x

Tak

  • Zapach trwaly ,swiezy ,elegancki
  • Raczej nie.Moze cena?
Dodaj recenzję i pomóż innym w zakupach
Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: