Ustawienia filtrów
Płeć
  • Mężczyźni
  • Kobiety
  • Uniwersalne
  • Dzieci
Kategoria
Marka

Nie znaleziono żadnych wyników.

Objętość
-

Olejek zapachowy do stóp

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Olejek zapachowy do stóp

Wyrafinowany perfumowany olejek do stóp długo pachnie na kończynach, szczególnie podczas gorącego lata, a jednocześnie dostarcza im składników odżywczych. Dzięki niemu możesz się przechadzać po gorących ulicach nawet w syntetycznych sandałach!

Jak najlepiej wykorzystać produkt

Oprócz stóp i kostek można również nakładać perfumowany olejek na dołki podkolanowe lub suche łokcie. Zawsze osiągniesz zmiękczoną skórę nasyconą przyjemnym zapachem , która utrzymuje się przez wiele godzin. Perfumowane olejki docenią zwłaszcza kobiety o suchej i bardzo suchej skórze.

Które perfumowane olejki wybrać

Perfumowane olejki do nóg dla kobiet reprezentowane są w naszej ofercie przez produkt Carolina Herrera Good Girl , dodatek znanych perfum. Pachnie smakowitą kawą, migdałami, kakaem, jaśminem i innymi delikatnymi kwiatami. Wszystkie formy zapachu Carolina Herrera Good Girl podkreślają twój kobiecy urok i naturalną elegancję. Możesz także użyć perfumowanych olejków popularnej marki [Frais Monde] (https://www.parfemy-elnino.cz/frais-monde/), które posiadamy. Najlepiej oceniane modele to Lily Of The Valley i Spa Fruit Apricot oraz White Musk, o których mówi pani Blanka: „Pachnie podobnie jak tajemnicza obsesja Calvina Kleina. I podobnie jak perfumowany olejek, naprawdę długo utrzyma się jego zapach”.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: