Ustawienia filtrów
Płeć
Marka
Cena
-
Typ produktu
Objętość
-

Paletki do konturowania

NAJLEPSZE PRODUKTY

Sprecyzuj parametry
Zmień kategorię
Sortuj według:
Sortowanie:
Sortowanie:

O asortymencie Paletki do konturowania

W torebce nowoczesniej kobiety nie powinno zabraknąć paletki do konturowania - podręczny kosmetyk do błyskawicznego poprawienia makijażu i rozświetlenia skóry. Odpowiednio konturując twarz podkreślicie swoje atuty, ukryjecie słabe punkty a co najważniejsze będziecie błyszczeć

Rodzaje palet do konturowania

Wielką popularnością cieszy się paletka do konturowania, która zawiera kilka kosmetyków, na przykład róż, rozświetlacz i bronzer. Małe opakowanie zawiera wszystko dla poprawy makijażu. Przy wyborze paletki do konturowania kierujcie się swoim odcieniem skóry. Jaśniejszym typom skóry pasują jasne odcienie, jak na przykład różowy i brzoskwiniowy. Ciemniejszym typom skóry służą brązy i złoto.

Niektóre paletki zawierają całą gamę cieni do konturowania, przy czym ciemne aplikujemy w zagłębieniach twarzy, a jasnymi podkreślamy bardziej widoczne miejsca. Zestawy mogą również zawierać korektory do maskowania różnych problemów skórnych - zaczerwienień, wyprysków czy cieni pod oczami.

Jak poprawnie konturować twarz?

Za pomocą paletki do konturowania można optycznie wyrzeźbić twarz według upodobania. Największy efekt uzyskacie przy konturowaniu kości policzkowych. To proste: wyczuj palcem kość policzkową a następnie pod nią, w zagłębieniu, nałóż róż. Można też określić kształt kości policzkowych wciągając policzki do środka.

Podczas konturowania podąrzajcie kierunkiem od skroni do kącików ust. Przy nakładaniu pudru używajcie pędzla, a do makijażu płynnego, kremowego lub żelowego - gąbki do makijażu. W przypadku szczupłej twarzy konturowanie nanoś bardziej poziomo, a w przypadku szerszej twarzy nanoś kosmetyk pionowo.

Na koniec zastosuj rozświetlacz, który aplikujemy nad kości policzkowe, nos, brodę, ciało i subtelnie pod oczy. W innych przypadkach zastosuj bronzer, który nadaje policzkom, a także dekoltowi i ramionom zdrowo opalony wygląd. Odcień bronzera powinien być lekko ciemniejszy niż naturalny odcień skóry. Nie należy przesadzić z ilością kosmetyku.

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: