🎁 do zamówienia Dermacol

Police Original Wody toaletowe dla mężczyzn

Dostępny   |  (ID: )
41,50
Doręczymy
Odbiór osobisty

Tester ma identyczny skład jak produkt pełnowartościowy. Różnicą jest opakowanie - tester może być dostępny w pudełku kartonowym lub bez pudełka. Opakowanie może wyglądać tak samo jak standardowe, ale może też różnić się wielkością lub niektórymi elementami. Część testerów jest dostarczana bez korka/zatyczki. Testery nie są przeznaczone do użytku osobistego przez klientów końcowych. Testerów można używać wyłącznie do prezentacji i testowania perfum lub kosmetyków przeznaczonych do sprzedaży w obiektach kupującego. Zamawiając tester, nabywca przyjmuje ten fakt do wiadomości i zobowiązuje się nie używać go do celów osobistych ani nie odsprzedawać klientowi końcowemu.
Dostępny   |  (ID: )
36,65
Nic nie wybrałeś? Sprawdź podobne zapachy OTWÓRZ PORADNIK

Opis produktu

Włoska marka Police przedstawia wodę toaletową dla mężczyzn Original, która jest tak wyjątkowa jak jej nazwa. Ten zapach przeznaczony jest dla współczesnego mężczyzny, który wie, dokąd zmierza jego życie. Aromatyczny zapach fougere został wylansowany w 1998 roku, ale dzięki ponadczasowości kompozycji zapachowej cieszy się popularnością do dziś.

Aromatyczny zapach fougere

Już pierwsze powąchanie oczaruje Cię aromatycznym i niepowtarzalnym zapachem lawendy, która w połączeniu z orzeźwiającą bergamotką i miętą tworzy wyjątkowe nuty otwarcia. Sercem zapachu Police Original jest gardenia i aromat fiołka, które stopniowo przeplatają się z rozgrzewającym drzewem sandałowym, cedrem i zmysłowym, męskim piżmem. Wyróżnij się z tłumu dzięki wodzie toaletowej Police Original.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Alternatywne produkty


Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: