Police Sport Wody toaletowe dla mężczyzn

Opis produktu

Woda toaletowa Police Sport to nowoczesny zapach sportowy dla dynamicznego, wolnomyślicielskiego mężczyzny, który kocha rywalizację i cieszy się życiem w 100%. Kompozycje orientalne zachwycają harmonią soczystych owoców i rozgrzewającymi składnikami drzewnymi. Nadaje się do noszenia przez cały rok, szczególnie na dzień. Sportowi mężczyźni mogą używać jej również do pracy i na nieformalne wieczorne okazje. Stosuj wodę toaletową kilkukrotnie w ciągu dnia.

Zapach odzwierciedlający włoski temperament

Perfumy dla mężczyzn Police Sport rozpoczynają akordy świeżego zielonego jabłka i musujących cytrusów. Po chwili podąża za nimi korzenne serce złożone z indonezyjskiego goździka i zroszonej róży. Elegancka baza zawiera drzewo cedrowe, zmysłowe piżmo, kremową wanilię i ciepłą ambrę - żywicę bursztynową. Zapach Police Sport narodził się w słonecznych Włoszech i odzwierciedla tamtejszy temperament. Podaruj go również sobie na zachętę!

Sportowa woda toaletowa od sprawdzonej marki

Marka Police cieszy się przychylnością fanów perfum z całego świata. Istnieje na rynku od 1983 roku, a jej fanami są między innymi słynny włoski piłkarz Paolo Maldini oraz amerykański aktor Bruce Willis. Początkowo marka Police zyskała popularność dzięki modnym okularom przeciwsłonecznym, a następnie innym akcesoriom, w tym perfumom dla młodych i młodzieńczych duchem użytkowników. Pozwól teraz wodzie toaletowej Police Sport aby towarzyszyła twoim zajęciom sportowym i rekreacyjnym. Zawsze możesz polegać na zapachowych dodatkach sprawdzonej marki.

Zobacz więcej

Loading…
Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Wybraliśmy dla Ciebie


Dostawa:
Płatność:
Certyfikat:
Made with by PragueBest