Prada L´Homme Wody toaletowe dla mężczyzn

Przewidywany czas dostawy
Odbiór osobisty
Zestawy Prada L´Homme Wody toaletowe Wybierz z dostępnych zestawów
Obserwuj Niektóre rodzaje produktów nie są obecnie dostępne. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się ponownie w ofercie, dodaj je do obserwowanych.

Opis produktu

Woda toaletowa Prada L´Homme to intensywna, charyzmatyczna kompozycja dla mężczyzn, która trafiła na rynek w 2016 roku. Jej zapach tworzy harmonijne połączenie nut kwiatowych, przypraw i akordów drzewnych. L´Homme uosbia nowoczesnego gentlemana, który uwielbia wyzwania, ma własny styl i świetnie czuje się we własnej skórze.

Zapach dla mężczyzn z kosaćcem i neroli w roli głównej

Perfumy Prada L´Homme otwiera aromat pikantnego pieprzu oraz neroli, czyli olejku z kwiatów gorzkiej pomarańczy. Wyraziste serce kompozycji tworzą tradycyjne "męskie" kwiaty - fiołek, kosaciec i pelargonia - w towarzystwie ciepłej i zmysłowej ambry. W podstawie zapachu wibrują trwałe i uwodzicielskie tony paczuli i drzewa cedrowego. Wypróbuj wodę toaletową Prada L´Homme i poczuj przypływ energii do działania.

Woda toaletowa, która wyraża markę Prada

"Kwintesencja prawdziwego luksusu" - tymi słowy rozpoczął internetową recenzję zapachu L'Homme jego użytkownik, Łukasz. "Doskonale oddaje charakter i filozofię marki Prada i sprawia, że każdy mężczyzna może się poczuć naprawdę wyjątkowo". Za stworzenie kompozycji L'Homme odpowiada niemiecka perfumiarka Daniela (Roche) Andrier. Jej dziełem jest także kobiecy odpowiednik perfum o nazwie La Femme Prada, w którym wibrują aromaty przypraw, wosku pszczelego, kosaćca, ylang-ylang, plumerii, tuberozy, wetiwerii i wanilii. To właśnie kosaciec, który stanowi wspólny mianownik obu zapachów, jest znakiem rozpoznawczym marki Prada.

Alternatywne produkty Alternatywy Prada L´Homme

Ocena

Ten produkt nie został jeszcze oceniony.
Dodaj opinię jako pierwszy

Dostawa:
Płatność:
Certyfikat: